Drodzy Państwo, będzie ślub!

Szalenie miło nam poinformować, że w przyszły piątek, czyli 28 maja, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie.

Po wielu latach wspólnego życia, w którym mnóstwo było radości i wyzwań, niezwykłych przygód i zwykłej codzienności, Ania i  Przemek zdecydowali się zawrzeć związek małżeński. Jako że oboje wymykają się schematom, tak i uroczystość będzie nietuzinkowa. Przed nimi jeszcze wiele przygotowań, w których chcemy ich wesprzeć, dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość w nadchodzących dniach.

Nowożeńcy od dziś aż do drugiego tygodnia czerwca będą dostępni tylko w sytuacjach awaryjnych (naprawdę awaryjnych), a wszystkie sprawy prosimy kierować do mnie oraz Julii, najlepiej mailowo.

Dodatkowo, w przeddzień ślubu (czwartek) także my dwie utoniemy w weselnych przygotowaniach (bez komputerów, z rwącym zasiegiem), zaś w piątek biuro jest nieczynne, dlatego wszelkie możliwe kwestie prosimy załatwiać z nami wcześniej lub w  kolejnym tygodniu. Będziemy mogli wesprzeć Państwa tylko w przypadku awarii, które całkowicie uniemożliwiają korzystanie z systemu.

Wielu z Państwa znamy od lat (Przemek to już ho ho) i wiemy że będziecie cieszyć się razem z nami! Obiecujemy, że wzniesiemy toast za Państwa zdrowie 🙂

Pozdrawiam serdecznie!

Katarzyna Kuczma