Aktualizacja – luty 2021

Szanowni Państwo,

w zeszłym tygodniu otrzymali Państwo aktualizację, która wprowadziła kilka istotnych zmian:

  1. Możliwość przyjmowania e-skierowań dla dzieci.
  2. Możliwość dodawania e-skierowania bezpośrednio w terminarzu ( szczególnie ważne przy późniejszym dodawaniu świadczeń z poziomu terminarza)
  3. Możliwość wskazania jednostki odbierającej czyli możemy określić np. do jakiego szpitala ma się udać pacjent z e-skierowaniem. UWAGA! W celu dodania jednostek muszą Państwo wejść w moduł jednostki-> dodawanie lub edycja i wprowadzić nazwę, adres, regon, telefon i numer RWDL jednostki, do której kierujemy. Niestety tych danych wymaga p1 więc w e-skierowaniu będą się wyświetlały tylko te miejsca, które są dodane z powyższymi danymi do systemu.
  4. Przywróciliśmy możliwość dodawania pozycji do słownika w e-skierowaniu.
  5. Uzupełniamy automatycznie kod ICD-10, kod resortowy VII oraz regon przy pobieraniu e-skierowania, które wcześniej się nie pobierały i przez to mieli Państwo kłopoty z rozliczaniem świadczeń.
  6. Przy dodawaniu kolejnego e-skierowania system pamięta wcześniej wybraną umowę dzięki czemu lekarz ma mniej klikania.
  7. Daliśmy możliwość przeglądania przez lekarzy pełnej treści e-skierowania bez konieczności drukowania. Po wejściu w moduł e-skierowanie-> przegląd przyjętych-> po najechaniu myszką na skierowanie w “chmurze” pojawia się pełna treść e-skierowania.
  8.  Możliwość filtrowania raportu  z faktur po poradniach

W najbliższych dniach kończymy pracę nad:

1. Zakończeniem e-skierowań

2. Przyjmowaniem e-skierowań dla obcokrajowców

3. Formularzem poszczepiennym COVID

 

Pozdrawiam, Julia Karasek