Przerwa świąteczna

Szanowni Państwo!

Kończący się 2020 rok był dla nas wszystkich pod wieloma względami szczególny, a dla całego zespołu blue note bardzo intensywny ze względu na ilość i tempo pracy, a także gwałtowne zwroty akcji i konieczność dostosowania do nieustannie zmieniających się warunków pod dużą presją czasu.

Jak Państwo wiedzą, nasza firma wyróżnia się spośród innych tym, że cenimy sobie bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem – naszymi klientami i użytkownikami, ale także z rodziną i bliskimi. Doświadczenie pokazuje, że gdy w życiu brakuje równowagi między sferą zawodową a prywatną, obie na tym tracą. W związku z tym w okresie świątecznym, czyli 21.12.2020 – 03.01.2021 nasze biuro będzie zamknięte, a wszyscy pracownicy udają się na zasłużony urlop. Bardzo prosimy, by wszystkie (możliwe do przewidzenia) sprawy w jakich przed końcem roku potrzebna będzie nasza pomoc, załatwiać z nami już teraz. W czasie Świąt będziemy przyjmować jedynie zgłoszenia awarii i poważnych problemów z działaniem systemu. Wszelkie inne zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: biuro@blue-note.pl – zajmiemy się nimi niezwłocznie po powrocie.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zachęcamy do skorzystania z uroków tego szczególnego okresu, pobycia z bliskimi, relaksu i odprężenia.

W Nowym Roku wracamy do Państwa wypoczęci i gotowi na wyzwania AD 2021.

Pozdrawiamy serdecznie!

Kasia Kuczma z całym zespołem Blue note

Dodaj komentarz