PRACE TECHNICZNE

Wiadomość dotyczy wyłącznie jednostek zainstalowanych na naszym serwerze.

Szanowni Państwo,

W najbliższy poniedziałek , czyli 23.11.2020r ok. godziny 11 będziemy prowadzić prace techniczne związane z wdrożeniem nowego oprogramowania na serwerze.

W praktyce oznacza to, że system może – choć nie musi – być chwilowo niedostępny. Przerwa w działaniu nie powinna trwać dłużej niż kilka minut. Gdyby sytuacja się przedłużała, bardzo prosimy o wiadomość sms, mailową lub telefon – będziemy czekać na kontakt.

Po co to całe zamieszanie?

Systemy do obsługi serwerów, podobnie jak aplikacje telefoniczne czy komputerowe, są wciąż dostosowywane do zmieniających się warunków i potrzeb naszej pędzącej cywilizacji, w związku z tym wymagają ciągłej aktualizacji. Oczywiście aktualizacje na serwerach wykonuje się rzadziej i jest to zdecydowanie trudniejsza operacja, ale tak samo konieczna do poprawnego działania systemu.

Poniedziałkowa aktualizacja oprogramowania zwiększy bezpieczeństwo korzystania z systemu,  prędkość działania i niezawodność. Nie będzie jednak zmian w samym wyglądzie SMSa.

Wersja systemu którą Państwo otrzymacie została przetestowana przez naszych pracowników, a także kilka przychodni, które już od pewnego czasu na niej pracują. Gdyby jednak po aktualizacji pojawiały się błędy lub nietypowe zachowania systemu, bardzo prosimy o informowanie nas drogą mailową – prosimy o załączanie zdjęć błędów wraz z opisem co dokładnie robił użytkownik zanim pojawił się błąd.

Prosimy o wyrozumiałość, zmieniamy się dla Was! 😉

Pozdrawiamy serdecznie,

Katarzyna Kuczma & zespół blue note

Dodaj komentarz